Copak je? :)
Ahojky, tak dneska na koupáku..Přijdu tam a přestane svítit
sluníčko a když odcházím, tak zase svítí :D Zákon schválnosti, navíc jdu na fórko a nikdo mi
neodepíše? Asi mám něco s počítačem..ne dělám si legraci-v sobotu na fórku ;) Mám vás ráda
:*ME
| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 4 404 |
| tento týden | 38 |
| dnes | 4 |